Reklama Google

reklama google

Usługa publikacji linków sponsorowanych Google Ads (dawniej AdWords) z wielu względów jest jednym z najpopularniejszych sposobów promocji online. Jeżeli również chcesz z niej skorzystać i szukasz specjalistów, którzy Ci w tym pomogą, znajdujesz się pod właściwym adresem. Nasza agencja interaktywna zajmuje się kompleksowym prowadzeniem takich kampanii promocyjnych. Wspieramy Klientów na każdym etapie realizacji zlecenia – możesz powierzyć nam przygotowanie, przeprowadzenie i monitoring reklam w ramach jednej usługi!

Kompleksowa obsługa kampanii linków sponsorowanych Google Ads (AdWords)

Przed rozpoczęciem konfiguracji kampanii w Google AdWords dokładnie analizujemy Twoje oczekiwania, aby pod ich kątem ułożyć odpowiednią strategię. Jakie efekty chcesz osiągnąć? W jakiej branży działasz? Jak działa Twoja konkurencja? Jakim budżetem dysponujesz? To tylko przykładowe pytania, na które wspólnie poszukujemy odpowiedzi, żeby móc ustalić jak najlepiej dostosowany do konkretnych potrzeb plan działania. Następnie przechodzimy do konfiguracji kampanii, od której w dużej mierze zależy jej skuteczność.

Ustawienie parametrów reklam w taki sposób, żeby przy możliwie najniższych nakładach finansowych przynosiły jak największe zyski, to zadanie wymagające doświadczenia w tym zakresie i wiedzy na temat działania Google Ads (AdWords). Specjaliści tworzący zespół naszej agencji spełniają te warunki, dlatego możemy zapewnić oczekiwane efekty usługi. Głównym rezultatem jest przyciągnięcie na stronę użytkowników, którzy są zainteresowani jej zawartością, a także wzrost konwersji, co w przypadku komercyjnych witryn przekłada się wprost na większe zyski.

W ramach konfiguracji kampanii wybieramy odpowiednie słowa kluczowe, na które w wyszukiwarce ma wyświetlać się, Twoja strona internetowa. Następnie przygotowujemy i grupujemy reklamy Google Ads (AdWords) – chwytliwe teksty przygotowane przez naszych doświadczonych Copywriterów skutecznie zachęcają do kliknięcia i tym samym napędzają sprzedaż. Odpowiadamy również za takie kwestie jak np. ustalenie stawek, dobranie słów wykluczających czy ustawienie godzin, w których reklamy się nie wyświetlają.

Kampania Google Ads (AdWords) – inwestycja w sprzedaż

Poprzez kampanię Google Ads (AdWords) docierasz do klientów natychmiast – reklamy wyświetlają się użytkownikom od razu po ich odpowiedniej konfiguracji oraz publikacji, a ich widoczność utrzymuje się aż do momentu zakończenia promocji. To bardzo elastyczna i zarazem skalowalna usługa, którą można z powodzeniem dopasować do najróżniejszych branż, działalności, rodzajów stron i budżetów. Możesz z niej skorzystać niezależnie od tego, czy prowadzisz lokalną, niewielką firmę usługową, czy duży sklep internetowy o międzynarodowym zasięgu.

Zleć nam prowadzenie kampanii Google Ads (AdWords), jeśli chcesz mieć pewność, że inwestycja w linki sponsorowane przyniesie oczekiwany efekt. Pozyskuj klientów, zwiększaj sprzedaż i rozwiń swoją działalność online dzięki profesjonalnemu wsparciu, które możemy Ci zaproponować!

Źródło: https://www.grupa-tense.pl/google-ads/