Audyt strony

audyt strony

Twoja witryna WWW powinna nie tylko ładnie wyglądać, ale również spełniać standardy wyznaczane przez wyszukiwarki internetowe, w tym przede wszystkim Google. Od tego zależy bowiem jej widoczność w wynikach wyszukiwania, dlatego jeśli zależy Ci na skutecznej promocji, upewnij się, że serwis jest dostosowany do tych kryteriów. Pomoże Ci w tym audyt SEO online, który na życzenie wykonuje nasza agencja. Na jego podstawie wprowadzisz niezbędne zmiany, zoptymalizujesz stronę, podnosząc jej widoczność w wyszukiwarkach.

Na czym polega audyt SEO strony internetowej

W ramach usługi analizujemy witrynę zarówno pod kątem budowy, jak i z uwzględnieniem czynników zewnętrznych, które mogą wpływać na jej pozycje w wynikach wyszukiwania. Sprawdzamy m.in. jakość i oryginalność treści, układ informacji, strukturę strony internetowej, szybkość ładowania, łatwość nawigacji, linkowanie wewnętrzne czy pliki graficzne. Bierzemy pod uwagę każdy element konstrukcji, który przekłada się jej widoczność w Google, aby uzyskać jak najszerszy ogląd sytuacji.

Analiza czynników SEO w obrębie witryny to jedno – równie istotną rolę odgrywają aspekty zewnętrzne, których audyt online także przeprowadzamy. W tym celu dokładnie weryfikujemy linki prowadzące do Twojej strony internetowej, sprawdzając zarówno ich ilość, jak i jakość. Tak samo postępujemy w przypadku profili witryny w serwisach społecznościowych, które poddajemy analizie. Dokładnie sprawdzamy również konkurencję. Dopiero połączenie audytu wewnętrznego (on site) i zewnętrznego (off site) pozwala na uzyskanie pełnych wyników i wyciągnięcie konstruktywnych wniosków na temat domeny.

Audyt SEO online – niezbędna wiedza o Twojej stronie internetowej

Zapraszamy do współpracy niezależnie od specyfiki witryny – proponujemy skuteczny i kompleksowy audyt SEO małych stron internetowych o charakterze wizytówki oraz rozbudowanych serwisów czy platform e-commerce wypełnionych setkami produktów. Dysponujemy doświadczonym zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z nowoczesnych, profesjonalnych narzędzi analitycznych, co pozwala nam na wykonanie precyzyjnego i miarodajnego audytu online. Posługujemy się w tym celu m.in. takimi narzędziami jak Google Analytics, Google Search Console, Hotjar, Woopra, CrazyEgg czy Inspectlet, dobierając je pod kątem specyfiki danego projektu.

Efektem wykonanych prac jest czytelny raport, w którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje i rekomendacje. Wdrożenie naszych wskazówek pozwoli Ci na wyeliminowanie błędów w konstrukcji strony i poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania. Każdy element raportu dokładnie objaśniamy, tak aby wszystkie dane były w pełni przejrzyste i łatwe do zrozumienia nawet dla osoby początkującej, która nie ma pojęcia o pozycjonowaniu czy projektowaniu witryn internetowych. Jeżeli chcesz zlecić profesjonalny audyt SEO online, skontaktuj się już teraz i powierz to zadanie specjalistom z naszej agencji interaktywnej! Jesteśmy elastyczni i zawsze dopasowujemy się do potrzeb zleceniodawców.

Źródło: https://www.grupa-tense.pl/audyt-seo/